Príbehy klientov

…Martinka trpela veľmi výraznými tikmi celého tela a hyperaktivitou. Hneď prvé odblokovanie bolo natoľko úspešné, že pri ďalšom si Martina dokázala celú dobu sama v kľude kresliť – bez jediného tiku. K recidíve došlo pri nástupe do školy, ale v oveľa miernejšej podobe pohybového nekľudu. Tiky tela sa už vôbec nevrátili!

…Ivan je podnikateľ, pre ktorého sa auto stalo druhým domovom. Prežil v ňom stovky hodín, a prešiel tisícky km. Hoci nezažil žiadnu autonehodu, zrazu dostal panický strach zo šoférovania. Počas 4 sedení sme postupne odkrývali súvislosti spojené so strachom šoférovať. Ich objasnením a riešením Ivan opäť nadobudol sebaistotu v riadení svojho auta!

…Rodičia 16-ročného Petra si letných dovoleniek príliš neužili, lebo ich syn sa každú noc pomočoval. Po 3 odblokovaniach nastali pre tohto pekného, vyšportovaného mladíka, ale aj jeho rodičov, konečne vytúžené mesiace sucha!

…19-ročný Jozef bol čerstvo vyučený kuchár v zácviku. Keď mal pracovať pred majsterkou, vždy sa mu silno roztriasli ruky. Po 2 odblokovaniach mohol krájať mäso úplne pokojne!

…p. Elena je už štvrtý rok na materskej dovolenke. Depresie, vyčerpanosť, pocit vlastnej neistoty sa čoraz častejšie stali jej spoločníkmi. Tu bolo potrebné, aby sme sa stretávali a pracovali spolu častejšie. Výsledkom bol výrazný pokles únavy, väčšia rozhodnosť a sebaistota v jej živote!

…Pre Zuzanu cesta z práce domov bola hotovým peklom. Vždy, keď šla sama, mala nepochopiteľný strach z cudzích ľudí, prežívala hlbokú úzkosť, silno jej búchalo srdce, bála sa, že odpadne. Po 5 odblokovaniach si pri ceste z práce domov s úžasným pôžitkom vychutnávala víťazstvo nad svojím strachom a nad sebou samou!

…ani netušíte, čo prežíva hokejový brankár pri individuálnych nájazdoch na jeho bránku. Obrovský stres a pocit zodpovednosti sme „lámali“ na niekoľkých sedeniach. Ale vyplatilo sa – splnil si sen, a chytá v Amerike!

…Vraví sa, že zodpovednosť zväzuje ruky…tak som ich pomáhala rozmotávať Majsterke Slovenska v modernej gymnastike…stuha, kužele, obruč…a víťazstvo bolo naše!