Slová klientov

Niekedy sa človek ocitne v životnej situácií, ktorá ho ťaží na duši a tele. Je vystresovaný, vyčerpaný, nevie sa rozhodnúť, ťažko hľadá riešenia. Vie, že niečo sa musí zmeniť, ale nevie ako to uskutočniť sám. Potreboval by „sprevádzača- prievozníka“, ktorý by ho previedol týmto obdobím. Takýmto človekom bola pre mňa pani Vanda Adamkovičová, odborník s dlhoročnou skúsenosťou v tejto oblasti. Je som vedela, že jedna etapa života sa pre mňa skončila a nová nemala kontúry. Tápala som, bola som vyčerpaná, mala som znížené sebavedomie. Pani terapeutka pomocou objavenia blokov v mojej minulosti, ich následného odblokovania /vyriešenia, predýchania/ posunula moje chápanie ťaživých problémov. Postupne som sa začala meniť a moje bytie nabralo ľahkosť, cieľ a nové smerovanie. Nebolo to len jedno sedenie, ale postupná spoločná práca. Každý z nás by mal celoživotne na sebe pracovať. A nie je hanba zavolať si na tejto ceste pomoc v podobe človeka, ktorý rozumie vašej duši.

Zuzana K., 50 rokov

Terapie som začal využívať z dôvodu silných úzkostí. Prešiel som od odblokovania až ku kraniosakrálnej terapii. Veľmi odporúčam terapie pani Adamkovičovej. Vďaka jej práci som sa vrátil späť do bežného života ako lepší človek…

Lubo, 33 rokov

Prišla som s bolesťou hlavy, bolesťami a blokádami chrbtice po strese z dlhotrvajúceho cestovania. Mala som pár krát až migrenóznu záchvatovú bolesť hlavy, ktorej som sa nevedela zbaviť ani cvičeniami, ani liekmi. Obávala som sa hypertenznej krízy, pretože aj hodnoty krvného tlaku boli veľmi vysoké.

Moje bolesti pramenili ešte v hlbokej minulosti po negatívnych zážitkoch vo vzťahoch s expartnerom. Kraniosakrálna terapia mi pomaly pomáha odbúrať a uvoľniť ten nahromadený stres a bolesti hlavy už nemám. Dakujem …

Silvia, 45 rokov

Dobré ránko p.doktorka, chcem sa Vám čo najsrdečnejšie poďakovať za všetko čo ste doteraz pre mňa urobila. Síce ešte cítim preťaženie ale viem, že už sa mi ľahšie a o moc ľahšie zvládajú veci…viem a som presvedčená, že je to vaša veľká starostlivosť a práca a som veľmi vďačná anjelom a všetkým, ktorí ma majú hore radi a posúvajú ma, že mi posunuli práve Vás…teším sa už nabudúce…želám Vám veľa zdravíčka a krásny a pohodový dník.

Želka

Môj syn mal problém s chodením do školy, mal nevysvetliteľný strach, obavy a začal si vymýšľať bolesť brucha každé ráno. Keďže sme u detskej lekárky absolvovali vyšetrenie a nič sa nenašlo, bol zdravý, prišli sme k rozhodnutiu navštíviť pani kineziologičku, ktorá nám veľmi pomohla. Po odblokovaní u nás nastali veľké zmeny, samozrejme k lepšiemu, a za to veľmi pekne ďakujeme. Výborné – odporúčam

Mirka

Pani PhDr. Adamkovičová nám pomohla niekoľkokrát. Naposledy pri dokázanej šikane učiteľom. Je mi veľmi smutno, že takýto učiteľ s dokázanou ťažkou psychiatrickou diagnózou učí deti, ktorým ubližuje. Vďaka terapii sa náš syn necíti menejcenný. Ďakujeme veľmi pekne.

Zuzana K.

Na pani doktorku som sa obrátila po veľmi dlhom čase tápania a hľadania “alternatívnej” pomoci pre moju dospelú dcéru, keďže som sa dočítala o možnom pozitívnom účinku kraniosakrálnej terapie na dcérinu diagnózu (stav po úraze mozgu, organická porucha mozgu podobná schizofrénii, stabilizovaný stav, napriek množstvu liekov stále počuje hlasy). V rozhodnutí vybrať si práve ju prispelo aj to, že pani Vanda je psychologička a pracuje s produktami Energy, ktoré užívame s dcérou už niekoľko rokov s vyslovene pozitívnymi účinkami. Dcéra tam najprv nechcela ísť, nakoľko sme chodievali predtým aj do iných psychologických poradní a to nemala rada. Lenže tieto návštevy vyzerajú celkom inak a dcéra sa dokonca sama pýta, kedy opäť pôjdeme. Po pol roku pravidelných návštev môžem s radosťou potvrdiť, že to nebol krok vedľa. Hoci hlasy zatiaľ nezmizli mám dojem, že ich intenzita sa snížila (predtým boli doslova od rána do večera).

 

Taktiež sa zmenilo celkové správanie dcéry, jej emocionálne prežívanie, často sa smeje a teší z maličkostí, zrazu prejavuje lásku, často ma objíma, trávi čas so mnou a nie zavretá vo svojej izbe ako predtým, viac mi pomáha a to aj sama od seba, rozpráva sa so mnou. Po tých rokoch, čo bola uzavretá sama do seba a bojovala osamelo so svojimi démonmi sú to neuveriteľné zmeny, s ktorých sa nám spolu lepšie, spokojnejšie a pokojnejšie spolunažíva. Ďakujem za to, že boli moje kroky nasmerované týmto smerom. Teším sa na ďalšie pozitívne napredovanie.

 

Ďakujem pani Vande za jej empatiu a schopnosti, ktorými nám pomáha.

Zuzana

Som Eva a mám 59 rokov. K paní Vande som sa objednala na odporúčanie môjho maséra. Mám problémy s pohybovým aparátom a dozvedela som sa, že to môže súvisieť so psychikou. V robote mám problém so šikanou už od roku 2000. Na prvom sedení sme to vyriešili a ja konečne môžem spať. Na druhom sedení my pomohla sa vyrovnať sa so skutkom, ktorý ma ťažil 30 rokov.

 

Tretie sedenie riešilo fóbiu s alkoholu a následnom vracaní po jeho nadmernom požití. S týmto mám ešte trochu problém . No naučila ma techniky ako si pomôcť , keď to zasa začínam všetko moc prežívať čo sa deja okolo mňa. Zatiaľ som bola na piatich sedenia a vždy som od nej išla ako znovu zrodená. Naposledy sme riešili vzťah mojej mamy a mňa. Bolo to veľmi očistné. Veľmi pekne ďakujem Eva.

Eva, 59 rokov

K pani doktorke Adamkovičovej som sa dostala na odporúčanie mojej známej, ktorá mala podobný problém ako ja. Bola mojou poslednou nádejou.Dcérka trpela silným psychickým blokom.Vyše dvoch rokov zadržiavala stolicu a to po jednej negatívnej skúsenosti, kedy ju mala tvrdú a vyprázdňovanie ju bolelo.Odvtedy nepomáhalo nič, nešlo to ani po dobrom ani po zlom, napriek tomu, že stravu mala vyváženú. Bolo to veľká psychická záťaž pre rodinu, jej hlavička kakanie tvrdohlavo odmietala, narušil sa aj jej sociálny život, odťahovala sa od detí v škôlke, dokonca sme skončili v nemocnici. Už po prvej návšteve pani doktorky som verila a vedela, že to dáme. Zanalyzovali sme situáciu, definovali problém. Tam som po chopila, že aby došlo k zmene,musím sa začať meniť ja, matka. Absolvovovala som 4 sedenia, začala som na sebe pracovať. V októbri bolo prvé a môžem skonštatovať, že ľady sa začali lámať v máji, dcérka začala spolupracovať.

 

Teraz mám doma krásne, pohodové a usmiate dievčatko, ktoré sa teší do škôlky a každý deň chodí na veľkú potrebu. Je to úžasné, pretože nielen dcérke, ale aj celej rodine sa život kvalitatívne zlepšil. Veľká vďaka, pani doktorka. Ste skvelá!

Veronika